Жов 04

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Дні прийому

Райони та міста області

1.

Корнійчук Олександр Олександрович

Голова обласної державної адміністрації

28.10.2016

Чемеровецький район

10.00-12.00

11.11.2016

 

Полонський район

10.00-12.00

25.11.2016

Теофіпольський район

10.00-12.00

09.12.2016

 

Старосинявський район

10.00-12.00

23.12.2016

Ізяславський район

10.00-12.00

2.

Гуменний Олег Вікторович

Тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації

 

26.10.2016

Славутський район

10.00-11.00

місто Славута

11.00-12.00

місто Нетішин

13.00-15.00

23.11.2016

 

Деражнянський район

10.00-12.00

28.12.2016

Ярмолинецький район

10.00-12.00

3.

Кальніченко Володимир Ілліч

Заступник голови обласної державної адміністрації

28.10.2016

Старокостянтинівський район

10.00-12.00

місто Старокостянтинів

13.00-15.00

25.11.2016

Волочиський район

10.00-12.00

23.12.2016

Красилівський район

10.00-12.00

4. Олійник Валерій Цезарович

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації

26.10.2016

Дунаєвецький район

10.00-12.00

23.11.2016

Летичівський район

10.00-12.00

28.12.2016

 

Хмельницький район

10.00-12.00

5.

Кузмінчук Олег Петрович

Тимчасово виконуючий обов’язки  заступника голови – керівника апарату  обласної державної адміністрації

21.10.2016

 

Городоцький район

10.00-12.00

18.11.2016

Шепетівський район

10.00-12.00

місто Шепетівка

13.00-15.00

16.12.2016

Білогірський район

10.00-12.00

 

автор: admin

Вер 28

Графік прийому громадян з особистих питань в об’єднаних територіальних громадах, селищних та сільських радах району у IV кварталі 2016 року.doc

автор: admin

Лип 01

Графік виїзного особистого прийому громадян в обласної державної адміністрації на ІІІ квартал 2016 року

автор: admin

Чер 30

Графік прийому громадян з особистих питань в об’єднаних територіальних громадах, селищних та сільських радах району у III кварталі 2016 року.doc

автор: admin

Тра 18

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Дні прийому

Райони та міста області

1.

Корнійчук Олександр Олександрович

Голова обласної державної адміністрації

27.05.2016

Городоцький район

10.00-12.00

10.06.2016

10.06.2016

Дунаєвецький район

10.00-12.00

Віньковецький район

13.00-14.00

2.

Гуменний Олег Вікторович

Тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації

 

25.05.2016

Ізяславський район

10.00-12.00

22.06.2016

Волочиський район

10.00-12.00

3.

Кальніченко Володимир Ілліч

заступник голови обласної державної адміністрації

27.05.2016

Деражнянський район

10.00-12.00

24.06.2016

Чемеровецький район

10.00-12.00

4.

Олійник Валерій Цезарович

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації

 

22.06.2016

Теофіпольський район

10.00-12.00

5.

Кузмінчук Олег Петрович

Тимчасово виконуючий обов’язки  заступника голови – керівника апарату  обласної державної адміністрації

17.06.2016

17.06.2016

17.06.2016

Славутський район

10.00-11.00

місто Славута

11.00-12.00

місто Нетішин

13.00-15.00

автор: admin

Бер 29

Графік виїзного прийому громадян у містах і районах області керівництвом обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2016 року

автор: admin

Бер 26

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Селищні та сільські ради району

Дні прийому

Бернашевський Олександр Вячеславович

голова районної державної адміністрації

Маківська сільська об’єднана територіальна громада

с.Михайлівка

10.00-11.30

06.04.2016

с.Чечельник

12.00-13.30

06.04.2016

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада

с.Іванківці

10.00-11.30

27.04.2016

с.Гірчична

12.00-13.30

27.04.2016

с.Морозів

10.00-11.30

18.05.2016

с.Маліївці

12.00-13.30

18.05.2016

Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада

с.Лошківці

10.00-11.30

08.06.2016

с.Тернова

12.00-13.30

08.06.2016

Рудська сільська рада

10.00-11.30

22.06.2016

Смолінський  Руслан Миколайович

перший заступник голови районної державної адміністрації

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада

с.Вихрівка

10.00-11.30

13.04.2016

Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада

с.Ставище

12.00-13.30

13.04.2016

с.Томашівка

10.00-11.30

11.05.2016

с.Тинна

12.00-13.30

11.05.2016

Старогутянська сільська рада

10.00-11.30

 

25.05.2016

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада

с.Велика Кужелева

10.00-11.30

15.06.2016

с.Миньківці

12.00-13.30

15.06.2016

с.Лисець

10.00-11.30

29.06.2016

с.Сокілець

12.00-13.30

29.06.2016

Рудик Андрій Володимирович-

заступник голови районної державної адміністрації

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада

с.Рачинці

10.00-11.30

20.04.2016

с.Голозубинці

12.00-13.30

20.04.2016

с.Держанівка

10.00-11.30

04.05.2016

с.Мушкутинці

12.00-13.30

04.05.2016

с.Великий Жванчик

10.00-11.30

25.05.2016

с.Заліці

10.00-11.30

 

01.06.2016

с.Зеленче

12.00-13.30

01.06.2016

Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада

с.Малий Карабчиїв

10.00-11.30

 

22.06.2016

автор: admin

Січ 05

Графік виїзного прийому громадян у містах і районах області керівництвом обласної державної адміністрації на І квартал 2016 року

Графік прийому громадян з особистих питань у селищних та сільських радах району у I кварталі 2016 року

автор: admin

Жов 30

Графік виїзного прийому громадян у містах і районах області керівництвом обласної державної адміністрації на ІV квартал 2015 року

Графік прийому громадян з особистих питань у селищних та сільських радах району у IV кварталі 2015 року

автор: admin