Гру 18

vitayemo-z-profesijnim-svyatom-Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Це професійне свято було створене, щоб підкреслити значимість людей, які займаються важливою і кропіткою працею – записом актів громадянського стану.

Переважна більшість з нас, якщо не сказати, що практично всі, хоча б кілька разів у своєму житті відвідували цю скромну установу. Працівники відділу Державної реєстрації актів цивільного стану завжди максимально толерантні та виважені у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Приходячи в РАЦС люди завжди знаходять розуміння і кваліфіковане професійне обслуговування.

У День працівників органів РАЦСу ми вітаємо всіх працівників, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, гарного настрою і якомога більше радісних моментів в житті, добробуту та благополуччя в сім’ях!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.