Чер 01

thumb-zoom-1000x707-ef38Традиційно, у перший день літа в Україні відзначають свято – Міжнародний день захисту дітей! Це світле і радісне свято, але разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Ви, любі діти, майбутнє нашої країни, і в турботі про вас, у створенні умов для вашого розвитку ми бачимо завдання не тільки родини, але й суспільства і держави. Для нас дуже важливо, щоб ви росли здоровими, а ваше дитинство було радісним і щасливим.

Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.

Допомога багатодітним сім’ям, захист прав та інтересів маленьких жителів Дунаєвецького району, поліпшення системи охорони здоров’я та освіти знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І ми хочемо, щоб з найперших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Щиро дякуємо всім, хто вкладає свою душу у виховання дітей, – вчителям, вихователям, тренерам, соціальним працівникам. Слова особливої поваги та вдячності – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами. А вам шановні батьки, бажаємо міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

 

Олександр Бернашевський,                                                                    Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                               голова районної ради

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.