Лип 08

З Днем родиниПрийміть щирі та сердечні вітання з Днем родини! Ніхто не стане заперечувати істину, що родина – найбільший скарб, найвища цінність у житті кожної людини. Родина дає опору і підтримку, дарує щастя материнства і батьківства, формує характер і життєві цінності. Саме у родинному колі діти знайомляться з поняттями радості і щастя, турботи і уваги, вперше відчувають теплоту людських стосунків, любов і довіру.  Щаслива, міцна і дружня родина – це основа успіху і процвітання нашої держави. 

Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме тому родина в нашій країні є основним елементом суспільства, носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного з нас.

Тож зичу кожній родині нашого району міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть! Цінуйте своє родинне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації

Ярослав КУПЧИК

автор: admin

Комментарии закрыты.