Чер 24

1435394511_den_molodi2Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час для здобуття знань, становлення, вибору професійного шляху, час коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, наполегливо працює над собою. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якій потрібно зробити свій правильний вибір. Впевнені, що він буде вдалим.

Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та політиці, науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Ви – яскрава сучасність і світле майбутнє України. Креативні й освічені, активні, з величезним потенціалом, європейськими прагненнями і сміливими поглядами ви – наша опора, стимул до життя, праці і збереження миру.

У цей святковий день бажаємо вам невичерпної eнepгiї, творчого натхнення, наснаги, незалежних думок та сил, втілення в життя своїх прагнень та сподівань. Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода, достаток і вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Залишайтесь завжди молодими, тому що молодість це не вік, а стан душі.

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.