Чер 24

1435394511_den_molodi2Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час для здобуття знань, становлення, вибору професійного шляху, час коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, наполегливо працює над собою. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, на якій потрібно зробити свій правильний вибір. Впевнені, що він буде вдалим.

Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та політиці, науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Ви – яскрава сучасність і світле майбутнє України. Креативні й освічені, активні, з величезним потенціалом, європейськими прагненнями і сміливими поглядами ви – наша опора, стимул до життя, праці і збереження миру.

У цей святковий день бажаємо вам невичерпної eнepгiї, творчого натхнення, наснаги, незалежних думок та сил, втілення в життя своїх прагнень та сподівань. Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода, достаток і вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Залишайтесь завжди молодими, тому що молодість це не вік, а стан душі.

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*