Чер 28

З Днем молодіТрадиційно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею! Молодість –  це неповторна та відповідальна пора, час надій та відкриттів, випробувань та помилок,  вибору професійного шляху та планування майбутнього.

Приємно відзначити, що сучасна молодь нашого району бере активну участь у суспільному житті Дунаєвеччини та своїми досягненнями впевнено заявляє про себе у різних напрямках професійної діяльності. Ви – сучасні і освічені творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у політиці, бізнесі, науці, на виробництві, у спорті та мистецтві. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, мудрим та толерантним належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього.

Тому з нагоди свята бажаю всьому молодому поколінню міцного здоров’я,  успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, світлої долі, упевненості у завтрашньому дні, вірних друзів, достатку і злагоди в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум і душа, щастя і віри у власні сили та гарну долю України, майбутнє якої у ваших руках! Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації

Ярослав КУПЧИК

 

автор: admin

Комментарии закрыты.