Гру 07

Без названия (1)Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного професійного свята!

Місцеве самоврядування області має славну історію. Щороку в ній дописуються нові сторінки, багаті подіями, здобутками, корисними справами та яскравими особистостями. Підтвердженням цього є успішний процес децентралізації на Хмельниччині, в результаті якого створено 33 об’єднані територіальні громади, ще у шести – вибори відбудуться вже 24 грудня цього року.

Разом з повноваженнями на органи місцевого самоврядування покладено високу відповідальність за реальні справи з розвитку наших міст, селищ і сіл. Тому пріоритетним для кожного з нас має стати створення на місцях моделі ефективного управління, яка сприятиме місцевому економічному розвитку, забезпечуватиме високий рівень освіти, охорони здоров’я та соціального захисту наших громадян.

Впевнений, що наша спільна відданість справі служіння людям, високе почуття відповідальності та активна громадська позиція й надалі будуть запорукою вагомих здобутків на шляху реформування та зміцнення місцевого самоврядування.

Щиро зичу усім вам міцного здоров’я, миру, мудрості, благополуччя, родинного тепла і затишку, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії для служіння інтересам територіальних громад заради високої мети – щасливого і заможного життя кожного жителя нашого краю у міцній, квітучій, європейській державі Україна!

З Днем місцевого самоврядування!

Слава рідній Хмельниччині!

Слава Україні!

З повагою голова обласної ради                                                 

Михайло Загородний

автор: admin

Комментарии закрыты.