Чер 23

derzhЩиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби та 100-річчям започаткування державної служби в Україні!

Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний розвиток України.

Наша країна в ході становлення своєї державності розв’язує багато складних завдань, одне з яких – формування ефективної системи державного управління, що має бути мобільною, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Від знання справи і наполегливості кожного державного службовця залежить успіх реформ, розгорнутих в Україні, забезпечення ефективного функціонування державного механізму, сталого економічного і соціального розвитку країни, досягнення європейських стандартів життя громадян, а від так авторитет державної служби, авторитет влади в цілому.

В день свята висловлюємо найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь Дунаєвецького району. З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі, а також тим державним службовцям, які зараз перебувають вже на заслуженому відпочинку.

У цей святковий день хочеться відзначити кожного державного службовця, адже перебуваючи на своїх посадах кожен з вас несе відповідальність за доручену йому ділянку роботи, віддає свій хист, зусилля, професіоналізм державній справі.

Щиро бажаємо всім, і досвідченим працівникам, і молодому поколінню державних службовців, витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення. Зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та нових звершень, натхнення та плідних здобутків у роботі, добра, благополуччя та злагоди в сім’ях.

 

Олександр Бернашевський,                                                                    Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                             голова районної ради

автор: admin

Залиште свій коментар:

*