Чер 23

derzhЩиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби та 100-річчям започаткування державної служби в Україні!

Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний розвиток України.

Наша країна в ході становлення своєї державності розв’язує багато складних завдань, одне з яких – формування ефективної системи державного управління, що має бути мобільною, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Від знання справи і наполегливості кожного державного службовця залежить успіх реформ, розгорнутих в Україні, забезпечення ефективного функціонування державного механізму, сталого економічного і соціального розвитку країни, досягнення європейських стандартів життя громадян, а від так авторитет державної служби, авторитет влади в цілому.

В день свята висловлюємо найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь Дунаєвецького району. З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі, а також тим державним службовцям, які зараз перебувають вже на заслуженому відпочинку.

У цей святковий день хочеться відзначити кожного державного службовця, адже перебуваючи на своїх посадах кожен з вас несе відповідальність за доручену йому ділянку роботи, віддає свій хист, зусилля, професіоналізм державній справі.

Щиро бажаємо всім, і досвідченим працівникам, і молодому поколінню державних службовців, витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення. Зичимо вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та нових звершень, натхнення та плідних здобутків у роботі, добра, благополуччя та злагоди в сім’ях.

 

Олександр Бернашевський,                                                                    Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                             голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.