Чер 23

? ???? ?????? ної службиПрийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут, повсякденні проблеми та майбутнє нашого народу. Адже довіра до влади починається саме з державного службовця, який відіграє роль посередника між державою і народом. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення.

Висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям за Ваш професіоналізм, старанність, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій, практичний досвід та бажання  вірно і чесно служити державі та своєму народу!

Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все неможливе для розвитку Дунаєвеччини, кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку!

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, щастя і миру, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, задоволення від Вашої почесної праці, віри у себе і щасливе майбутнє України!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації

Ярослав КУПЧИК                                                                      

 

автор: admin

Комментарии закрыты.