Чер 23

Без названия67Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України. Люди які обрали державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відіграти роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним з основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесах прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та підняти імідж нашого району і держави на міжнародному рівні.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та гарного настрою, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Зі святом!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації             

Ольга Михальська,  голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.