Лип 07

вітанняЩиро вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації. Це свято, яке знають і відзначають мільйони людей, яких об’єднала спільна справа, щоб разом і в інтересах кожного вирішувати економічні та соціальні потреби.

Зараз, у непростий період реформування економіки України, споживча кооперація Дунаєвеччини відроджує свої позиції і спрямовує багатогалузеве кооперативне господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку. Сьогодні споживча кооперація займає вагоме місце у структурі економіки району. Упевнені, що розбудований та зміцнений вашими зусиллями кооперативний сектор і надалі задовольнятиме потреби населення у високоякісних товарах та послугах, що сприятиме піднесенню добробуту країни в цілому та розвитку економіки нашого краю.

Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте розвитку підприємницької ініціативи, розширенню партнерських зв’язків, створенню додаткових робочих місць, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

Твердо віримо, що професійний колектив кооператорів Дунаєвеччини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток та зміцнення споживчої кооперації і примноження традицій кооперативного руху. Тож у цей святковий день зичимо вам вагомих здобутків у такій важливій для нашого суспільства справі.

Бажаємо усім працівникам і ветеранам споживчої кооперації, членам споживчого товариства, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру й злагоди. Нехай доля буде до вас щедрою на добро і благополуччя на довгі літа.

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.