Чер 21

з днем працівникаПрийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, а тому професія медика завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Професія, обрана Вами, нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил. Ви повертаєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, не знаючи свят і вихідних, працюють ефективно, не знижуючи обсягів і якості медичної допомоги, використовуючи ефективні засоби лікування і профілактики захворювань. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому, що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення району неможливо.

Висловлюю всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за сумлінну та невтомну працю, за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість, адже коли здорові рідні та близькі – це щастя для кожної родини.

Шановні медичні працівники та ветерани медичної галузі району, від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, творчої наснаги, достатку, родинного затишку та гарного настрою. Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для Вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                   

Ярослав КУПЧИК                                                                      

 

автор: admin

Комментарии закрыты.