Січ 22

соборность-красивоЩиро вітаємо усіх вас з Днем Cоборності України. Українці протягом багатьох століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле.

Саме 22 січня 1919 року урочисто проголошений Акт злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в Києві на Софійському майдані, сьогодні ми вшановуємо як День Соборності України.

Тема соборності, єдності нашого народу знову актуальна як ніколи. Протягом останніх років десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки.

Події на Сході України підтверджують, що і сьогодні агресор ніяк не бажає аби ми жили в єдиній соборній європейській Українській державі. Проте жодна сила не розділить українців на ворогуючі табори, бо саме «соборність» означає добровільне єднання людей на засадах свободи, демократії та взаємоповаги.

Ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською нацією, в складі якої рівною мірою комфортно почуватимуться всі етноси.

Соборність України – це символ єднання нації. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

У цей святковий день дозвольте побажати усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і відчуття єдиної родини.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх спільних справах задля розбудови та процвітання соборної демократичної України. Бо у єдності – наша сила. Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь!

Зі святом вас, шановні мешканці Дунаєвеччини. З Днем Соборності України.

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                      голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.