Гру 31

5140

Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2017-им роком та Різдвом Христовим!

Завершується ще один непростий для нашої Хмельниччини та всієї України рік. Рік, який увійде в історію, як період змін, пошуку компромісів та реформ, зокрема й у сфері місцевого самоврядування. Сім’я 22 об’єднаних територіальних громад області, які лише за рік діяльності підтвердили свою ефективність та самодостатність, поповнилася ще чотирма новоствореними ОТГ. Тепер 26 об’єднаних громад охоплюють більше половини території нашої області.

Разом з тим, це був і рік невиправданих сподівань, нездійснених мрій та гірких розчарувань. На жаль, не стали меншими наші соціальні проблеми, а найбільшим болем у душі кожного з нас продовжують відгукуватися події на сході країни.

Тому дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає.

А у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода. Окрім того, необхідно й далі ще ефективніше рухатися шляхом реформ основних сфер життєдіяльності суспільства. Це головна запорука наших теперішніх та подальших успіхів та перемог.

У ці передноворічні дні бажаю вам, дорогі хмельничани, миру, оптимізму та віри в свої сили задля щастя своєї родини та процвітання нашої країни. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше – любов, турботу та увагу.

Нехай Різдвяні свята принесуть вашим родинам Господнє благословення, а спілкування з рідними та друзями зігріє ваші стомлені від неспокою серця. Нехай у ваших оселях назавжди запанують достаток, взаємна повага та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою та найщирішими побажаннями

голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний

автор: admin

Комментарии закрыты.