Гру 24

arhivПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ України!

Архівні матеріали – це документальна скарбниця кожного народу, що накопичує людство віками, це історія кожного громадянина та епохи загалом.

Ви, працівники архівних установ, виконуєте важливу місію – бережете історичну пам’ять, збираєте та задокументовуєте факти сьогодення, потрібні, перш за все, нащадкам.

Висловлюємо всім архівістам району щиру вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю. Адже ви працюєте з першоджерелами історії розвитку Дунаєвеччини, зберігаєте для наступних поколінь безцінні документи, що стосуються окремих громадян і родин, трудових колективів, населених пунктів і територіальних громад. Документальна історія рідного краю зберігається завдяки вашим працьовитим рукам і допитливому розуму.

Бажаємо всім архівістам району щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, творчої наснаги і успіхів у цій кропіткій праці, нових трудових звершень на благо нашої Дунаєвеччини.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська, голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.