Кві 12

259739_1

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Маючи потужний науково-технічний, виробничий і кадровий потенціал, авіаційна та космічна галузі значною мірою впливають на розвиток економіки держави, визначають інноваційний шлях її розвитку, пріоритет високих технологій, зміцнюють авторитет України у світі.

Ракетно-космічний комплекс є одним з провідних і конкурентоспроможних у структурі промисловості нашої країни. Самовіддана праця вчених, конструкторів, інженерів, робітників та військовослужбовців цієї важливої галузі сприяє утвердженню України як високотехнологічної держави.

Цілеспрямованість, відповідальність і висока кваліфікація були, є й залишаються визначними характеристиками працівників Центру прийому та обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля.

Щиросердечно бажаємо вам усім успішно та гідно виконувати свої обов’язки, нових відкриттів і звершень на благо нашого краю та нашої держави, щастя, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, невичерпної енергії, творчої наснаги і важливих професійних досягнень.

Олександр Бернашевський,  голова районної державної адміністрації                                                        

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*