Гру 17

1448Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначається 17 грудня. Становлення суверенної України на шляху організації правового державного устрою – складний і довгий процес. А державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни, адже забезпечує виконання рішень судів та реальну дію правових норм.

Робота державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму, компетентності, сумлінності, неупередженості та надзвичайної відданості справі.

Уміння виконавця за будь-яких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень – ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.

Тож нехай у вашій роботі завжди буде ясність і однозначність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою жителів району!

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та звершеннях, добробуту, родинного затишку і тепла вам та вашим близьким.

Олександр Бернашевський,  голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.