Лип 04

originalЩиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожного дня, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте життя та спокій мешканців Дунаєвеччини, стоїте на варті правопорядку.

Вже третій рік своєї роботи у Дунаєвецькому районі поліцейські отримують високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, захисту життя, здоров’я, прав і свобод жителів Дунаєвеччини, боротьби із правопорушеннями, забезпечуючи громадську безпеку та порядок в районі.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники вашої професії з честю виконують поставлені завдання щодо зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свої обов’язки, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому районі.

Дякуємо за службу, вірність присязі, відданість Українському народові та жителям Дунаєвеччини. Бажаємо, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. З Днем Національної поліції України!

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.