Лип 04

originalЩиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Кожного дня, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте життя та спокій мешканців Дунаєвеччини, стоїте на варті правопорядку.

Вже третій рік своєї роботи у Дунаєвецькому районі поліцейські отримують високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, захисту життя, здоров’я, прав і свобод жителів Дунаєвеччини, боротьби із правопорушеннями, забезпечуючи громадську безпеку та порядок в районі.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники вашої професії з честю виконують поставлені завдання щодо зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свої обов’язки, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому районі.

Дякуємо за службу, вірність присязі, відданість Українському народові та жителям Дунаєвеччини. Бажаємо, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. З Днем Національної поліції України!

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.