Гру 22

енерПрийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика, яке об’єднує людей багатьох поколінь: молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців та ветеранів галузі, на яких потрібно рівнятися. Слова вдячності та поваги кожному працівнику та керівництву енергетичної галузі району, усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках.

Енергетика – основа економіки держави, яка має величезне стратегічне значення для безпеки та розвитку України. Введення в експлуатацію нових енергетичних потужностей, впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних енергосистем переконливо свідчать про високий потенціал енергетичної галузі країни.

Завдяки вам, шановні енергетики, безперебійно працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ефективно функціонує соціальна сфера. Ви створюєте світло і затишок у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, у кожній оселі. Саме тому професія енергетика є не тільки необхідною, але і дуже почесною.

Щиро вдячні енергетикам Дунаєвеччини за їх сумлінну, наполегливу працю, високу професійну майстерність, і за те, що за будь-яких умов, не зважаючи на час і не шкодуючи сили, ви залишаєтеся гарантами надійного та безперебійного постачання електроенергії до всіх побутових та не побутових споживачів району.

Бажаємо вам, працівники енергетичної галузі району, надійної, стабільної та безаварійної роботи, невичерпної життєвої наснаги, нових трудових здобутків, міцного здоров’я, щастя та благополуччя в сім’ях!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.