Чер 17

maxresdefaultЩиро вітаємо вас з Днем медичного працівника!

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших рукахщодня опиняються сотні людських доль, життя та здоров’я громадян, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої підтримки і проявленого милосердя.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, використовуючи ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

Звичайно сьогодні система охорони здоров’я потребує кардинальних змін. Переконані, що, втілюючи разом крок за кроком необхідні зміни, ми досягнемо того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування в країні буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення.

Впевнені, що ваш професіоналізм та вміння, вірність клятві Гіппократа, і надалі служитимуть справі захисту життя і здоров’я наших громадян, розвитку медичної галузі Дунаєвецького району.

Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, самовідданості, милосердя, доброти й щедрості душі. Тож хочемо подякувати вам за віддану службу, щоденну благородну справу, сумлінну і нелегку працю.

Зичимо вам доброго здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани, мирного неба над головою. Нехай здійснюються усі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

 

Олександр Бернашевський,                                                              Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*