Жов 21

1Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Харчова промисловість – одна з найважливіших галузей господарського комплексу держави, адже саме ефективний розвиток промисловості є запорукою подальшого економічного зростання країни, а ви, працівники даної галузі, виконуєте важливу місію – забезпечуєте населення високоякісними та доступними продуктами харчування.

Завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку місцеві продовольчі товари користуються широким попитом в споживачі не тільки у районі, а і далеко за його межами.2

Впевнені, що уміле поєднання вами найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент, забезпечить високу конкурентоспроможність місцевого продукту, поліпшення якості виробництва відповідно до світових стандартів та сприятиме підвищенню добробуту людей.

Щиро зичимо усім вам успіхів у вашій нелегкій праці, благополуччя, міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових виробничих здобутків! Нехай кожен день приносить вам гарні досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська,  голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.