Лис 09

культуриПрийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності, об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує культуру нашого району та України, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до джерел народного мистецтва нашого району.

З нагоди професійного свята висловлюємо слова щирої вдячності усім працівникам галузі культури району, керівникам та працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек та музеїв, мистецьких закладів, майстрам декоративно-прикладного мистецтва, керівникам зразкових та народних творчих колективів, аматорських колективів та усім аматорам Дунаєвецького району за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, вагомі внески у розвиток галузі культури Дунаєвеччини.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного тепла і добробуту, великих творчих успіхів і невичерпного натхнення, мистецьких та життєвих перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                    

Ольга Михальська, голова районної ради

                                     

автор: admin

Комментарии закрыты.