Гру 01

1448961175_1

Щиро вітаємо вас зі святом – Днем працівників прокуратури України.

Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої є верховенство права та дотримання прав і свобод людини. Сприяючи реальному утвердженню цих засад, прокуратура нашого району на ділі доводить свою спроможність поєднувати силу державної влади зі справедливістю.

Зрозуміло, що авторитет прокуратури великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник. Переконані, що ви і надалі докладатимете зусиль, щоб ваш високий професіоналізм та усвідомлене почуття відповідальності викликали повагу людей, підвищували їх довіру до важливої державної інституції. Нехай у будь-якій ситуації такі чесноти як неупереджуваність та принциповість, мудрість та витримка допомагають вам приймати законні, виважені та обґрунтовані рішення.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, сімейного благополуччя у ваших родинах, непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень. Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на успіх в усіх починаннях..

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська,голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.