Лис 04

1509714890_den-sferiЩиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери України.

На ваші плечі покладені важливі завдання – допомогти та підтримати тих, хто того найбільше потребує: літнім людям, соціально незахищеним, із обмеженими можливостями чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Переконані, що вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і високого професіоналізму. Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найзаповітніші плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам повагу та шану від людей. Нехай у ваших домівках панують мир, злагода, благополуччя та достаток. Зі святом вас!

 

Олександр Бернашевський,голова районної державної адміністрації                                                                   Ольга Михальська,голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.