Гру 05

big-c_2202_wst01cПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Ваша праця є надзвичайно потрібною і актуальною для аналізу і прийняття рішень у різних сферах діяльності на всіх рівнях державного управління.

Саме ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість відстежувати основні тенденції суспільно важливих явищ, розробляти перспективні плани, програми поступального розвитку у різних сферах життя. Щоденна наполеглива робота працівників статистики дає змогу дієво впливати на окремі проблемні питання, розробляти прогнозні показники соціально-економічного розвитку.

Переконані, що ви й надалі об’єктивно відображатимете реальний стан речей, орієнтуючись на міжнародні норми діяльності. Нехай запорукою вашої успішної роботи буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.

Бажаємо вам, шановні працівники статистики Дунаєвецького району міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, успіхів у виконанні почесного державного завдання, плідної праці та невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                      

Ольга Михальська, голова районної ради

                                         

автор: admin

Комментарии закрыты.