Гру 15

1434691Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Саме від роботи працівників суду багато в чому залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Адже на принципах справедливості має бути побудована вся державна влада в Україні. Зокрема, за останні роки судова система України міцно стала на шлях утвердження європейських стандартів, пріоритету прав людини та незалежності суддів. І цей курс буде незмінним. Ваша належна фахова діяльність відіграє вагому роль у розвитку України як демократичної та правової держави.

Переконані, що визначальними принципами у роботі суддівського корпусу Дунаєвецького районного суду є верховенство права, захист порушених прав і свобод людини, незалежність у здійсненні правосуддя і професійна честь.

Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Прийміть, шановні працівники суду, побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла. Нових вам професійних звершень на ниві благородного служіння його величності Закону, утвердження демократизму на теренах молодої Української держави.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.