Жов 05

день вчителяВідзначення Дня працівників освіти, Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Це свято вшановує ваші інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку ви, шановні освітяни, ведете від дитинства до зрілості, крізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих людей протягом усього їхнього життя.

Шановні освітяни, на вас покладається особлива відповідальність за долю дитини, за майбутнє нашої Батьківщини. За це вам низький уклін. Адже саме освіта є могутнім чинником розвитку духовної культури українського народу, запорукою громадянського миру і майбутніх успіхів у зміцненні й утвердженні авторитету України як повноправного члена європейської і світової спільноти.

Тож нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Висловлюємо вам високу вдячність за працю, мужність, самовідданість і талант. Зі святом вас!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                               

 Ольга Михальська,  голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.