Чер 10

ukrprozalegkoiitekstpromЩиро вітаємо вас з нагоди професійного свята.

Ваша самовіддана праця дозволяє легкій промисловості залишатись однією з галузей економіки, яка демонструє бажання займати лідерські позиції, створювати нові робочі місця, освоювати нові види конкурентної продукції, яка добре відома не тільки українським споживачам, а й далеко за межами країни.

Завдячуючи професіоналізму, наполегливій праці ви вагомими трудовими здобутками сприяєте економічному розвитку району, докладаєте значних зусиль для забезпечення потреб населення у товарах широкого вжитку. Адже немає жодної галузі, жодної людини, яка не користувалась би виробами галузі легкої промисловості.

Висловлюємо велику подяку усім, хто сьогодні працює або працював у даній галузі за сумлінну працю, високу майстерність, творчий підхід та відповідальне ставлення до роботи.

Щиро бажаємо вам успіхів в освоєнні нових сучасних технологій, надійних партнерів і вигідних контрактів на постачання якісної продукції, виробленої на Дунаєвеччині. Міцного здоров’я, щастя, добробуту, щедрих професійних та життєвих успіхів, благополуччя і достатку вам та вашим родинам.

 

Олександр Бернашевський,                                                                 Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.