Гру 07

Без названияПрийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

Це свято стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. День місцевого самоврядування – свято, в якому об’єднані сподівання, віра і прагнення громадян зробити вся для того, аби наша держава була міцною, а люди – щасливими і заможними.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами втілює в життя реформи органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові Дунаєвецького району.

Бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад та відстоює їхні інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі. Зі святом.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                    Ольга Михальська, голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.