Гру 07

Без названияПрийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

Це свято стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. День місцевого самоврядування – свято, в якому об’єднані сподівання, віра і прагнення громадян зробити вся для того, аби наша держава була міцною, а люди – щасливими і заможними.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами втілює в життя реформи органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові Дунаєвецького району.

Бажаємо від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад та відстоює їхні інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі. Зі святом.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                    Ольга Михальська, голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.