Чер 06

2157539Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем журналіста України.

В наш час національний інформаційний простір є відкритим і доступним джерелом інформації. Саме ви, представники засобів масової інформації, оперативно інформуєте жителів Дунаєвеччини про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі. Кожне ваше слово, друковане, розміщене в Інтернеті, чи мовлене в телеефірі має надзвичайно велике значення для громадян. Нехай ніщо не заважає вам виконувати найголовнішу місію журналіста – подавати достовірну, об’єктивну, компетентну та неупереджену інформацію про те, що відбувається в суспільстві.

Вітаємо всіх, хто причетний до журналістики – адже це не тільки професія, це ще й стан душі. У цей святковий для вас день бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, вдосконалення і зростання у професії, невичерпної енергії та геніальних творчих ідей, великих тиражів, поповнення чисельності вдячної вам читацької та глядацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, гострого пера, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Щиро зичимо професійних і життєвих перемог, нехай нові проекти приносять вам успіх, задоволення та бажання творити знову і знову.

 

Олександр Бернашевський,                                                                     Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                               голова районної ради

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.