Вер 17

День рятівника 2020Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника! Порятунок людського життя – відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас – повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Тож, прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов’язку. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, життєвих благ, і якомога менше тривожних виїздів!

Нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров’я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення у вашій благородній і гуманній роботі, мир і злагода завжди панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Зі святом!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                        

Ярослав КУПЧИК

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.