Бер 25

сбуЩиро вітаємо вас з професійним святом – Днем cлужби безпеки України. Вона є державним правоохоронним органом особливого призначення та стоїть на сторожі законних інтересів держави і прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи Служби безпеки виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю в нашій державі.

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і повагу. Ми високо цінуємо ваше вірне служіння рідному народові, активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону.

З нагоди професійного свята бажаємо всім працівникам та ветеранам Служби безпеки міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та нових професійних успіхів. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, а в родинах панують тепло та затишок. Зі святом.

 

Олександр Бернашевський,                                                                     Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                              голова районної ради

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*