Тра 25

af70c4e468e3206c37e0

Прийміть щирі вітання зі святом останнього дзвоника і закінченням навчального року.

Дорогі юні друзі, сьогоднішній дзвінок для багатьох з вас – це старт літніх канікул. Впевнені, що ви проведете їх весело, цікаво, різноманітно і з користю для свого здоров’я.

Для вас, дорогі випускники, після останнього дзвінка та випускного балу із шкільним вальсом розпочнеться доросле життя. Перед вами відкриваються безмежні перспективи і можливості, повірте, все у ваших руках. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Дуже важливо зараз правильно зробити вибір, якій професії присвятити життя, прислухайтесь до свого серця та поклику душі. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, твердо крокуватимете до обраної вами цілі, побудуєте власну успішну долю! Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту та щедрість сердець.

Щиро бажаємо випускникам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Навчайтесь, здобувайте подальшу освіту в вузах і коледжах і повертайтесь у рідний край, щоб і з вашою допомогою в майбутньому Дунаєвецький район розвивався та процвітав.

Висловлюємо глибоку вдячність педагогам Дунаєвеччини, за високе служіння обраній справі, за віру в здібності та таланти своїх вихованців. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни і нашого району.

Всім випускникам Дунаєвеччини – щасливої життєвої долі та Божого благословення на всі ваші добрі справи. Зі святом!

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                        голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.