Гру 05

Без названияЩиро вітаємо вас з Міжнародним днем волонтера. Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. На сьогодні в Україні волонтерський рух займає особливе місце. Адже з початком відкритої ворожої збройної агресії саме патріотизм, солідарність, згуртована взаємодопомога мільйонів українців допомогли українській нації вистояти, мобілізувати всі сили та резерви й дати гідну відсіч ворогу. Саме волонтери на своїх плечах витягнули забезпечення української армії, першими допомагали постраждалому населенню східної України і першими шукали шляхи реабілітації для поранених вояків. Можна впевнено говорити, що саме наші волонтери є прикладом патріотизму та відданості для всього світу. Ви віддаєте частинку себе, коли простягаєте руку допомоги. Ви – безцінні помічники для нашої держави.

Щиро вітаємо всіх учасників волонтерського руху на Дунаєвеччині, бажаємо вам життєвої наснаги, невичерпного оптимізму, віри у завтрашній день та успіхів у всіх починаннях. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

Усі разом ми обов’язково переможемо, відстоїмо своє святе право на гідне життя у вільній, демократичній, процвітаючій Українській державі.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                               

Ольга Михальська, голова районної ради

автор: admin

Залиште свій коментар:

*