Гру 05

1г5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у складних ситуаціях.

Шановні волонтери, ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Ми щиро вдячні вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, які сьогодні беруть участь в Операції Об’єднаних сил та переселенцям зі Сходу України.

2Сподіваємося, що налагодження і в подальшому взаємодії між владою й волонтерами приноситиме належну користь та допомогу усім  тим людям, які їх особливо потребують.

Бажаємо усім волонтерам Дунаєвецького району міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку, тепла та благополуччя. Нехай ваші добрі справи повертаються вам добром сторицею!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                        

 Ольга Михальська, голова районної ради

 

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.