Жов 08

news-38387-ukr-photoПрийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод громадян нашого району, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

Впевнені, що юристи, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам Дунаєвеччини та України, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості.

Прийміть щирі слова вдячності за ваш професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою людей, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                           

 Ольга Михальська, голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.