Жов 14

ФОТО-1Прийміть найщиріші вітання з нагоди державно-релігійних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва.

Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України, давньої історичної традиції, є уособленням мужності і героїзму оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Саме Пресвята Богородиця завжди вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І тому ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя захисту рідної держави. Низький уклін нашим мужнім воїнам, які зі зброєю в руках боронять нашу землю сьогодні, а також із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які віддали своє життя за неньку Україну.

З нагоди світлого свята щиро вітаємо усіх захисників нашої славної Дунаєвеччини, сердечно бажаємо міцного козацького здоров’я, щастя, радості, добра, життєвих гараздів, злагоди, миру та спокою. Нехай Пресвята Богородиця усіх нас оберігає та береже життя наших захисників, а любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі – служіння народові України!

Слава Україні!

Героям слава!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації        

Ярослав КУПЧИК                                                                            

                      

 

 

автор: admin

Комментарии закрыты.