Бер 10

1489147489_rozi-z-prof-svyatomЩиро вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника.

Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорони земельних ресурсів. У ваших лавах – не просто компетентні фахівці, а й віддані справі люди, які обрали професію за покликом серця.

Земля – наше основне національне багатство, наша святиня і годувальниця, тому від вашої наполегливості, сумлінного виконання службових обов’язків та неухильного дотримання земельного законодавства великою мірою залежить захист і ефективність використання земельних ресурсів Дунаєвецького району.

Переконані, що ваші професіоналізм та наполеглива щоденна праця й надалі сприятимуть зміцненню землевпорядної служби та будуть запорукою її успішного розвитку.

Доброго здоров’я, щастя, злагоди і добробуту вам і вашим родинам, невичерпної енергії, наснаги, нових здобутків в ім’я Української держави.

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації                                                                       Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Комментарии закрыты.