Бер 08

39Прийміть сердечні вітання з нагоди прекрасного свята весни, любові та краси – Міжнародного жіночого дня 8 березня! Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки-матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Турботлива мати, любляча дружина, дбайлива господиня — таке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їй до землі.

Українські жінки завжди були відомі своєю вродою та мудрістю. Але в теперішні непрості часи, коли Україна бореться за свою цілісність та незалежність, ми вчерговий раз переконуємося у вашій силі волі та мужності. Сьогодні українські жінки стали надійною опорою для батьків, братів, чоловіків та синів, які захищають кордони на Сході України. На ваших плечах і турбота про родини, і хвилювання за захисників Батьківщини, і підтримка наших бійців. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дорогі жінки ви берете активну участь в житті Дунаєвецького району, вносите неоціненний вклад у його соціально-економічний розвиток. Користуючись нагодою, хочемо подякувати всім жінкам, які своєю сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, різноманітних сфер господарства, забезпечуючи виконання важливих завдань у різних напрямках роботи.

Шановні жінки, своєю мудрістю ви завжди обминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Ми пишаємось вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро наділила вас природа.

У ці весняні дні усі серця та думки сповнені особливою любов’ю і щирістю до вас, тож хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних, радісних днів у житті. Здоров’я вам, щастя і краси, надії і любові, здійснення усіх життєвих планів і мрій, добра і сонця у ваші родини і серця.

Нехай у вашому домі панують спокій та благополуччя, а ваші серця хай наповнюються теплом, повагою рідних і близьких.

Нехай все ваше життя буде теплим, квітучим і гарним, як справжня весна!

 

З повагою, Олександр Бернашевський,   голова районної державної адміністрації   

Ольга Михальська, голова районної ради

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*