Лис 21

gs121 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи – це знаменний і величний день, коли з гордістю треба говорити про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.

День Гідності та Свободи – це день вшанування всіх українців, які упродовж нашої історії боролися і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та додержання прав людини.

В цей день ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які брали участь у бойових діях на Сході України, усіх тих, хто ціною власного життя, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаться в пам’яті народу назавжди, вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за свободу, гідність та незалежність нашої країни.

Відзначення Дня Гідності та Свободи – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події 2013-2014 років на Майдані у Києві та в різних куточках української землі змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Сьогодні суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись та працювати для гідного життя. Нині наша боротьба не закінчена, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Ми не маємо морального права зупинитися на досягнутому, щоб не зрадити пам’яті Небесної Сотні та Героїв-Захисників, які віддали та віддають життя за Україну. Закликаємо всіх до порозуміння й згуртованості. У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту Української держави.

Зичимо усім здоров’я, наснаги, добробуду, мирного неба та віри у краще майбутнє України.

Слава Україні! Слава її Героям!

 

Олександр Бернашевський, голова районної державної адміністрації

Ольга Михальська, голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.