Чер 28

03Вітаємо вас із загальнодержавним святом – Днем Конституції України. Прийняття основного закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства, сфер суспільного та економічного життя.

Конституція нашої держави наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честь й гідність, недоторканність та безпеку. Основний закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Сьогодні справжні патріоти захищають територіальну цілісність нашої держави на Сході України. Послідовно й мужньо крізь віки український народ йшов до своєї державності, прагнув незалежності серед інших вільних народів Європи та світу. Тому, ми маємо бути відповідальними перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за свою державу.

Шановні дунаївчани у цей святковий день для нашої країни ми від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів основного закону нашої вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Зі святом!

 

Олександр Бернашевський,                                                               Ольга Михальська,

голова районної державної адміністрації                                       голова районної ради

автор: admin

Комментарии закрыты.