Кві 18

З ВеликоднемСвяткування Великодня – найбільша і найрадісніша подія у житті кожного християнина. Цей день споконвіку символізує душевну рівновагу та спокій, життєву силу та можливість духовного очищення і просвітлення, зміцнення нашої віри в перемогу миру і справедливості, спонукання до добрих справ і вчинків, пробудження прагнення бути милосерднішими і терплячішими один до одного, наповнення наших душ та сердець радістю, надією та вірою на краще майбутнє.

Прийміть найщиріші вітання з найсвітлішим християнським святом Христового Воскресіння! Нехай у цей Великий День здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії та прагнення, душі наповняться відчуттям абсолютного щастя, радістю і добром. Бажаю нам усім сили перебороти усі труднощі, які випали на долю країни та непохитної віри в кращий завтрашній день, щоб ніколи не залишало вас і ваших рідних Боже благословення, Господня ласка зігрівала та обдаровувала вас міцним здоров’ям, приносила добро, радість та щастя, тепло пасхальної свічки та родинного вогнища додавали сил і наснаги до нових звершень, а кожна ваша молитва нехай повертається до вас пречистим Господнім благословенням!

Бажаю усім миру, достатку і взаєморозуміння, запашної Великодньої Пасхи і нехай Господь береже Україну! Христос Воскрес!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації

Ярослав Купчик

 

автор: admin

Комментарии закрыты.