Лис 21

З Днем Гідності та Свободи 2020Щиро вітаю вас зі святом – Днем Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто ціною власного життя, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої країни.

Відзначення Дня Гідності та Свободи – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події двох попередніх Майданів змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на розвиток і зміцнення рідної держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  всіх тих, хто відстоював перемогу у Помаранчевій революції, Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!

Героям СЛАВА!

 

З повагою,                                                                      

голова районної державної адміністрації 

Ярослав КУПЧИК                                         

 

автор: admin

Комментарии закрыты.