Лип 02

На виконання вимог Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про запобігання корупції» райдержадміністрацією постійно проводиться робота щодо попередження та протидії корупції.

Забезпечується виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2010 №1240, обласної програми запобігання і протидії корупції на період до 2015 року, затверджених рішенням обласної ради від 02.03.2011 р.  №31-3/2011.

Особлива увага приділяється організаційно-методичній та профілактичній роботі, спрямованій на усунення причин та умов, які можуть сприяти корупції у діяльності органів виконавчої влади, а саме за I  півріччя 2015 року  було проведено 8 нарад та 1 семінар з питань запобігання корупції.

У райдержадміністрації та структурних підрозділах визначено уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції, у відповідності до листа облдержадміністрації  від 17.01.2014 року № 70/01-12-244/2014, щомісячно надають звіт за встановленою формою до облдержадміністрації.

Щоквартально уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у райдержадміністрації надає інформацію до облдержадміністрації про стан виконання антикорупційного законодавства.

Забезпечено дотримання визначених законодавством умов реалізації громадянами права на державну службу, зокрема проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, спеціальних перевірок претендентів на заняття посад, пов’язаних з виконанням функцій держави. Призначення на посаду здійснювалось за умови отримання позитивних висновків спеціальних перевірок.

Усі державні службовці подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру до 1 квітня 2015 року, за виключенням осіб, які знаходяться у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами або по догляду за дитиною та яким надано  право подати декларацію до 31 грудня 2015 року.

За звітній період у апараті райдержадміністрації та структурних підрозділах не виявлено фактів порушень, встановлених Законами обмежень щодо неправомірного використання службового становища, сумісництва з іншими видами діяльності, одержання подарунків (пожертв), роботи близьких осіб та конфлікту інтересів, забезпечення прозорості інформації, безоплатного одержання державними службовцями послуг та майна.

 

Головний спеціаліст юридичного сектору

апарату райдержадміністрації                                                              Т.Алексєєва

автор: admin

Залиште свій коментар:

*