Тра 05

indexСвій початок історія Міжнародного дня боротьби за права інвалідів бере з 5 травня 1992 року. У цей день люди з обмеженими можливостями з сімнадцяти країн, одночасно провели перший загальноєвропейський день за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожного п’ятого травня.

Люди з обмеженими можливостями мають такі ж права на працю і доступну освіту як і інші категорії громадян тому одним із завдань служби зайнятості є сприяння у працевлаштуванні громадян з інвалідністю, в тому числі шляхом професійного навчання.

Завдяки спільним зусиллям служби зайнятості, роботодавців, соціальних партнерів та безперечно самих осіб з інвалідністю досягнуто гарних результатів. За сприянням служби зайнятості протягом січня-квітня 2018 року 272 особи працевлаштовано, у тому числі 5 осіб – з наданням компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 9 осіб започаткували власну справу, понад 100 осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Крім того 133 особи з інвалідністю за сприяння служби зайнятості пройшли професійне навчання та  після його завершення 67% з них були працевлаштовані.

Особи з інвалідністю є активними учасниками заходів, в тому числі семінарів різного тематичного спрямування, організованих службою зайнятості спільно з соціальними партнерами. Розуміючи важливість соціалізації та трудової реабілітації осіб з інвалідністю, обласна служба зайнятості визначила цей напрямок роботи як пріоритетний, тому окрім надання передбачених законодавством послуг постійно ініціює спільно з соціальними партнерами вирішення питань, що супроводжують працевлаштування даної категорії громадян.

 

Інформацію підготував відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ

автор: admin

Комментарии закрыты.

17.11.2018 року о 08.00 год. у м.Дунаївці по вул.Шевченка відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції. Запрошуємо завітати на ярмарок мешканців міста, селищ та сіл району, які бажають придбати продовольчі товари за цінами нижче ринкових.