Чер 06

Дунаєвецькою райдержадміністрацією проведено Єдиний День інформування населення району на тему: “Україна – ЄС: реалії та перспективи співпраці”. Зокрема, на офіційному веб-сайті райдержадміністрації від 23 травня 2016 року в рубриці «Єдиний день інформування» розміщені інформаційно-роз’яснювальні матеріали відповідної тематики, які також були опубліковані на шпальтах районної газети “Дунаєвецький вісник” в № 22 від 02 червня 2016 року.

Протягом травня поточного року в районних, міських, селищних та сільських закладах культури відбулося ряд масових заходів, присвячених Дню Європи: усні журнали, інформаційні та пізнавальні години, дискусії, лекції, бесіди, слайд-шоу, експрес – інформації, прес-огляди, години спілкування, заочні інтернет та он-лайн подорожі, вікторини, прес-реліз, огляди та виставки літератури, виховні години та ін.

В районному краєзнавчому музеї відбулася виставка до Дня Європи за експонатами міст-побратимів – м.Турек (Польща), м.Брандіс над Лабем-Стара Болеслав (Чехія) з проведенням тематичних екскурсій.

Відділом культури райдержадміністрації в районному краєзнавчому музеї організовано перегляд відеофільму “Трипілля. Забута цивілізація Старої Європи”.

В навчальних закладах району оформлені тематичні книжково-ілюстративні виставки на теми: «Вікна у світ європейської культури», «Європейська мозаїка». Проведено районний конкурс дитячого малюнка на тему: «Україна – європейська держава».

Євроклубівці з різних шкіл району були учасниками україно-польського проекту «Кольоровою ниткою мальована спадщина ткачів – платформа пізнання і порозуміння двох народів», відвідали Турек – місто- побратим у Польщі, презентуючи на двох мовах виступ «Дунаївці, як наш подільський Манчестер – давнє місто сукнарів” та ознайомились із звичаями і культурою сусіднього народу. Також прийняли участь у Всеукраїнських конкурсах літературного есе «Я – європеєць», конкурсу відеокліпів «Бути європейцем», організованого Представництвом ЄС в Україні .

В поточному році реалізовано комплекс заходів районного проекту «Європа починається з України», який розпочато в 2013 році.

На засіданні Районної асоціації шкільних євроклубів  презентовано матеріали про регіони – країни ЄС, які є партнерами шкільних євроклубів Дунаєвеччини: Норвегія, Чехія, Польща.

Євроклубівці прийняли участь в обласному семінарі ХОІППО для координаторів шкільних євроклубів на тему «Особливості організації та діяльності дитячих та юнацьких об’єднань на основі шкільних євроклубів».

В травні місяці поточного року на заходи, проведенні до Дня Європи, запрошувалися представники громадських та політичних організацій.

 

 

Управління економічного розвитку,

торгівлі та інфраструктури

райдержадміністрації 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*