Бер 13

13 березня 2017 року відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації.

Голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації Олег Пекарський, відкриваючи засідання установчих зборів, розповів про роботу ініціативної групи. Він зазначив, що було проведено 2 засідання ініціативної групи (24.01.2017 р. та 10.03.2017 р.), оприлюднено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районній газеті “Дунаєвецький вісник” підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи, електронну адресу та номер телефону відповідального, організовано прийом заяв щодо участі в установчих зборах. Членами ініціативної групи було здійснено розгляд заяв від представників інститутів громадянського суспільства поданих для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації, які надходили до 10 лютого 2017 року. Зокрема, до ініціативної групи надійшло 13 заяв від інститутів громадянського суспільства.

Під час проведення засідання було обрано робочі органи установчих зборів (лічильну комісію, голову, секретаря).

Визначено кількісний склад до нової громадської ради при райдержадміністрації. Після висловлення позицій представників інститутів громадянського суспільства, які б обґрунтовували ту чи іншу кількість, проведено голосування по кожній з висловлених пропозицій. Учасники установчих зборів більшістю голосів проголосували за те, щоб до нового складу громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації увійшли всі представники інститутів громадянського суспільства, які подали заяви для участі в установчих зборах – 13.

Результати голосування запротокольовано робочими органами установчих зборів, на підставі чого буде підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації щодо затвердження складу громадської ради при райдержадміністрації.

Голову та секретаря громадської ради буде обрано на першому засіданні громадської ради при Дунаєвецькій райдержадміністрації.

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.