Тра 20

Під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник голови адміністрації Роман Примуш проінформував жителів області щодо стану поширення коронавірусної інфекції на території області.

Посадовець розповів, що станом на 15.30 в області підтверджено 278 випадків COVID-19, одужало – 73, летальних – 9.

Всього на лікуванні в області знаходиться 196 осіб, з них 62 лікуються стаціонарно, 134 амбулаторно.

Роман Борисович повідомив, що наразі в Хмельницькій інфекційній лікарні заповнені 58 місць (розрахована на 200). Також уже розгорнуті місця у Шепетівській та Славутській ЦРЛ, у випадку необхідності будуть розгорнуті місця в Дунаєвецькій ЦРЛ. Але, додав спікер, залучення вказаних районних лікарень відбудеться лише тоді, коли ХІЛ буде заповнена на 75%.

Також перший заступник голови адміністрації зазначив, що серед хворих на коронавірусну інфекцію є особи, які потребують проходження процедури гемодіалізу. Так, стосовно таких хворих прийнято рішення, що вони будуть лікуватися від COVID- 19 і проходити процедуру гемодіалізу в одному закладі – Славутській ЦРЛ.

Крім того, Департаментом охорони здоров’я ОДА напрацьовано механізм маршрутизації пацієнтів, які здорові від COVID- 19, але також потребують проведення процедури гемодіалізу. Відтак, такі хворі будуть направлені в інші медзаклади.

Будьте здорові. Бережіть себе і своїх близьких!

автор: admin

Комментарии закрыты.