Тра 30

1_DSC_0307_-_копияШляхи українсько-японського партнерства у відновлюваній енергетиці обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із віце-президентом японської компанії «Марубені» (http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPWldGEVVVXggcAg1d/) Ямазое Шигеру, який здійснив візит до України з метою зустрічі із Президентом України Петро Порошенком (http://www.president.gov.ua/news/prezident-proviv-zustrich-z-kerivnikami-kompanij-sumitomo-ta-47738) та участі у першому засіданні Національної інвестиційної ради, що відбулося 25 травня у Маріїнському палаці.

Корпорація «Марубені» має понад 100-річну історію роботи у різних секторах економіки та більше 100 філіалів і офісів у 67 країнах світу. У своїй діяльності компанія також активно впроваджує низку проектів із використанням відновлюваних джерел енергії.

Cеред найбільш цікавих – участь у проекті із встановлення сонячної електростанції загальною потужністю 1177 МВт в Об’єднаних Арабських Еміратах

2_DSC_0241(http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPWldGEVVVXggcAg1dTVJXSQ9dERJJUAQFAUsRAFxTAxJSGQZUBgcAVABYUB4SU19FEl0HEwUKCREEVgkMXl0NElhaVRYSAgI=/).

Вже не вперше корпорація цікавиться можливостями співпраці із Україною.

Зі свого боку, Сергій Савчук представив японській стороні значний потенціал «чистої» енергетики в Україні, підготовлену та запроваджену сприятливу законодавчу базу, низку діючих для інвесторів стимулів, позитивну стрімку динаміку введення нових потужностей та нові потенційні проекти, опубліковані на Інтерактивній карті «UAMAP» (http://dunrda.gov.ua/959627/DhZAREVeTEpHQRVPQldZBUceXxNVTxdR/).

3_DSC_0248

Також, сторони обговорилиактуальні для українських міст та перспективні для іноземних інвестицій проекти:

  • встановлення сонячних, вітрових електростанцій, когенераційних установок на біомасі, біогазових установок;
  • будівництво заводів із переробки сміття та подальшої генерації енергії.

Держенергоефективності надасть японській компанії для вивчення детальну інформацію щодо розвитку відновлюваної енергетики в Україні та низку інвестиційно-привабливих проектів.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

 

 

автор: admin

Залиште свій коментар:

*