Січ 21

imagesУправління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує, що постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24.12.2019 року установлено з 01.01.2020 року для суб’єктів господарювання тарифи на послуги з розподілу природного газу.

За інформацією АТ «Хмельницькгаз», ціна розподілу природного газу для населення становить 1.044 грн за 1 куб.м. (ціна вказана з ПДВ). Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного споживача. Розмір плати залежить від конкретного обсягу споживання. При визначенні обсягу споживання за основу береться кількість спожитих кубометрів газу впродовж попереднього «газового року» (це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня). Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф розподілу. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року.

Додатково повідомляємо, що за інформацією ТОВ «Хмельницькгаз збут» з 01 січня 2020 року ціна природного газу для населення становить 6913,992 грн за 1 тис.куб.м. ( 6,913992 грн. за 1 куб.м.) Ціна вказана з ПДВ, але без врахування тарифу на доставку природного газу.

Враховуючи, що законодавством передбачено надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі послуги з постачання та розподілу природного газу, з метою забезпечення надання громадянам  соціальних гарантій на послугу з розподілу природного  газу, управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації у лютому 2020 року буде проведено нарахування пільг і житлових субсидій на послугу з розподілу природного газу, у тому числі з дорахунком за січень поточного року.

Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати в Управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: м.Дунаївці, вул.Красінських,7. Телефони для довідок: 3-17-94, 3-30-53.

 

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

автор: admin

Комментарии закрыты.